MOBİL UYGULAMA

MOBİL UYGULAMA

Mobil Uygulama

İnternet sektöründe var olan web site ziyaretçilerinize uygun olarak uygulama geliştirerek hizmetlerinizi ve satışlarınızı daha da katlayabilirsiniz. Firmanıza ait bir uygulamanın olması bu uygulamayı ANDROİD ve İOS marketlerine yüklemeniz marka itibarınızı artıracağı gibi hem de düzenli müşterileriniz için büyük kolaylık oluşturacaktır. Mobil uygulama ile web sitenizin ve firmanızın prestijini arttırmakla kalmayıp bunların yanında müşterilerinize kusursuz bir kolaylık ve rahatlık sunabilirsiniz. Böylece düzenli müşterilerinizi her geçen gün arttırabilir ve ziyaretçilerinizi büyütebilir, satışlarınızı da aynı doğrultuda günden güne çoğaltabilirsiniz.

Web sitelerinin responsive olması bazı durumlarda yeterli gelmemektedir. Bu gibi durumlarda web sitesine öze uygulamalar geliştirerek kullanıcıların direk olarak siteye erişmeleri sağlanabilmektedir. Bizler namlı ajans olarak mobil uygulama ve web tasarım konularında sizlere benzersiz hizmet sunmaktayız. Gerek firmada çalışan personellerimiz gerekse geçmişten gelen deneyimlerimiz ile bugün sizlere aradığınız özelliklere uygun bir mobil uygulama yapmaktan büyük bir onur duymaktayız.

Mobil uygulama konusunda deneyimli personellerimiz ve bu alanda kendini geliştirmiş olan arkadaşlarımız ile sizlere her zaman konforlu ve kaliteli bir hizmet sunmaktan ötürü mutlu ve gururluyuz. Sizler de aradığınız özelliklere uygun kullanımı kolay ve esnek yapılı bir uygulama istiyorsanız bizimle iletişime geçerek detayları belirtebilir ve bir fiyat teklifi alabilirsiniz.

MOBİL UYGULAMA İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ