Hikayemiz


Namlı Ajans 2011 yılında Ankarada web tasarım firmaları içinde hizmet vermeye başlamış olan firmamız takip eden yıllarda özel sektör, kamu kurumları, eğitim kurumları ve bir çok kişisel web site projesi ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

2008 senesinde süregelen web yazılım ve web tasarım serüvenimize her geçen yıl kaliteden ödün vermeden teknolojiyi takip ederek yenilikleri sizlere sunmaya devam etmekteyiz. Faaliyet gösterdiğimiz web tasarım ve yazılım, web tabanlı iş yönetim sistemleri ve web uygulamaları alanındailkeli ve kaliteli hizmet anlayışı ile satın alan memnuniyetini esas alarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.


Kalifiye personellerimiz ve iş yönetim sistemlerimiz ile siz değerli müşterilerimize durmaksızın gerek yerinde gerek uzaktan destek ve hizmet taleplerini karşılayarak 7/24 hizmet vermekten haysiyet duyuyoruz.


Namlı Ajans Web Tasarım olarak, Firmanızı dijital dünyaya taşıma yolunda merak ettiğiniz ve aklınıza takılan tüm detayları sorabilir, bir kahve içimi süresince planlayabilir, beklentilerinizi değerlendirip düşünce alışverişinde bulunabiliriz.